GLAS OCH KERAMIK / Glas / Coupeglas 17066404
nr 1706 6404
Coupeglas
15 st, 1950-tal flerfärgat glas. Diameter: 11 cm. Höjd: 6,5 cm
Kondition: två glas med mikronagg
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juni 2025
kl 20:36:19
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)